איך קוראים למועדון חשפנות

Location

Total Floor Area

Design

Program

מועדון החשפנות קוקטיילים ראה את חלקו ההוגן בצרות לאורך השנים.

לעתים קרובות יש קרבות ושוד משיכה במועדון החשפנות קוקטיילים לאורך השנים. כך צמד מנבאדה תחת כפייה במהלך ביקוריהם בפורטלנד, נשדד על ידי שלושה אנשי צוות בשעות הבוקר המוקדמות של ה-3 בינואר.

יש מי שיקרא לזה אחד מהסיפורים האלה על “מה שקורה בקוקטייל, תישאר בקוק

אני לא בטוח

כל הקדמה תתקבל בברכה!

שמו של מועדון החשפנות שמור על פרטיותו של הרקדנית.

-אנשים שונים, נקודות מבט שונות: אנשים רואים מועדון חשפנות אחרת על סמך איך חייהם נראים, איך הם גדלו וגורמים חיצוניים אחרים.

מזוכיסטית: נקודת מבט אחת של הצופה עשויה להיות לראות את עצמם כ”גברים נשואים שיזכו לשחרור מדי פעם”.

-דרך לפרוק תסכולים: גברים שיורדים ממועדוני חשפנות עשויים למצוא שזה עוזר להם לשחרר תוקפנות או תסכולים עם נשותיהם או מגבלות אחרות בחייהם. דבר זה מאושר על ידי דברה הארי – “יש לו חלון זמן קצר שבו “בריחת שתן בפין” מתחילה, שבו הוא יכול פשוט לשחרר את הכעס העצור עם האישה הזו.”

-אתגר אובייקטיביזציה של גברים ואי-שוויון של נשים מחוץ לבית: כעובדים גברים, נקודת מבט אחת על העולם הפתוח של היום כוללת את מועדוני החשפנות כסביבות עבודה משחררות מכיוון שיש פחות מכשולים (ב

שמו של מועדון החשפנות משתנה כמעט בכל פרק ולפעמים אף פעם לא ניתן ישירות.

בקבוצת חברים, מישהו ישאל איך היה שמו של מועדון החשפנות בזמן שהם מספרים את הסיפור. ואז זה רק מתגבר עד שהם אפילו לא יכולים לענות יותר ופשוט קופאים. סביר להניח ש”צ’ייס”, אבל אף אחד לא יכול להסכים מתי הוא אולי צחק על זה או היה רציני כשאמר את זה.

מסקנה: המסקנה הסופית ש”אף אחד לא יודע” נתפסת בדרך כלל כדבר מצחיק על ידי הקבוצה המוזכרת, כי אפשר לזהות מהסוג הזה נוסטלגיה וגילטי פלז’ר משהו.

שמו של מועדון החשפנות נותר בגדר תעלומה.

***סְנַפִּיר***

המשטרה עוצרת לכאורה בעלים של מועדון חשפנות

אתמול בלילה עצרה המשטרה את פול רד הורס, שעל פי הדיווחים הוא הבעלים של מועדון חשפנות ומוזיקאי. ההיבט הייחודי במעצר הזה הוא שהוא אירע בשדה קרב בעיראק. ככל הנראה המשטרה ניסתה לתפוס ולשרוף שלל תעמולה אסלאמית פזורים, אך בסופו של דבר עצרה מישהו שלא היה צריך לעשות.

More Projects